Altay Hakkında

Türkiye’nin ve dünyanın sayılı güvenlik şirketlerinden Altay Güvenlik’e hoş geldiniz.

1995 yılından bu yana güvenlik hizmetlerinin neredeyse her alanında hizmet vermekte olan Altay Güvenlik, kuruluşundan bu yana çeşitli önemli insan, şirket ve etkinliğin güvenliğini üstlenmiş, her birinin altından başarıyla kalkmış, sektörünün en çağdaş ve profesyonel şirketi olma yolunda günümüzde de hala emin adımlarla ilerliyor. Sektörün en güvenilir isimlerinden olma sıfatını gururla taşımakta olan Altay Güvenlik 20 yılı aşkın süredir yakın koruma, seyahat güvenliği, etkinlik güvenliği, güvenlik risk analizi gibi konularda çalışmakta, aynı zamanda güvenlik alanında çalışmak isteyen kişilere alanındaki en iyi yakın koruma eğitimini vermektedir.

Kişisel güvenlik hafife alınacak bir mesele değildir, ortada mevzubahis olan insan sağlığı, maddi varlıkları ve kimi zaman da kişilerin sevdikleridir. Hiç şüphesiz böyle elzem bir mevzu, özel bir yaklaşım, çağdaş bir vizyon gerektirir.

gerhard shröder bodyguard turkey THE DON DRAGON WILSON altay özel güvenlik

Elbette ki vizyon veya işe bakış açınız tek başına sizi o işin en iyisi yapmaz. Yıllarca güvenlik ve yakın koruma hizmetlerinin başı çeken şirketlerinden olmamızın başlıca nedenlerinden biri de her daim işinin en iyisi, en profesyonel, yetenekli güvenlik elemanlarıyla çalışmamızdır. Yaptığımız iş hataya ve amatörlüğe şans tanıyan bir iş değil, yakın koruma gibi bir çok güvenlik hizmetinde tek bir hatanın sonucu büyük risklerin doğuşuna yol açabilir. İşte bu yüzden her zaman en profesyonellerle çalışırız. Bir işi en iyi o işin ustası, anlayanı yapar, bunu çok iyi biliriz.

Siz değerli müşterilerimizin, her daim komforunu ve rahatlığını düşünür, buna göre çalışmaya hep özen gösteririz. Bizi yıllardır hizmet verdiğimiz kişilerin gözdesi yapan etmenlerden biri de budur. Düşünüldüğü gibi, bodyguardlık veya yakın koruma hizmeti verirken sizi sıkboğaz etmeyen bir düzenle çalışırız, özgürlüğünüze ve rahatınıza zarar verebilecek her türlü yaklaşımdan ve çalışma stilinden uzakta dururuz. Güvenliğinin sağlanmasını isteyen kişi, yaşamına rahatça devam edebilmek için güvenlik hizmetlerimize başvurur, biz bu rahatlığı devam ettiremezsek işimizi iyi yapıyoruz diyemeyiz, bunu da çok iyi biliriz.

istanbul bodyguard team bodyguard istanbul

Yılları aşkın tecrübemiz sayesinde, yakın koruma eğitimlerinde de sayılı isimlerdeniz. Yıllar boyu öğrendiğimiz, halen öğrenmeye devam ettiğimiz bu işin her detayını ve ince noktalarını, yakın koruma eğitimi almak isteyen kişilere birebir aktarırız, aktarırız ki, onlar da günü geldiğinde sizleri yüksek gayret ve fedakarlıkla korumaya özen göstersinler.

istanbul bodyguard services bodyguard services Turkey

Kısacası Altay Güvenlik olarak işimizi her zaman ciddiye alırız. Çünkü, güvenlik şakaya gelmez. Bugüne kadar yaptığımız her iş, verdiğimiz her hizmet de bu durumun birebir göstergesidir.

Altay Güvenlik, ilk günkü heyecanı ve coşkusuyla, güvenlik işlerini emin ellere emanet etmek isteyen insanları üzmemek için her zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyor.