«

Yakın Koruma Hizmetleri İstanbul

Yakın Koruma Hizmetleri İstanbul

Taşımacılık:

Çeşitli ulaşım güvenliği formlarıyla çalışıyoruz. Yakın Koruma Hizmetleri İstanbul da ve Tüm Türkiye de Havalimanı ve otel arasında VIP’lerin taşınması, elçilikler, toplantılar veya uçakla, trenle veya otobüsle yapılan uzun yolculukları içerebilir.

İnsanları korumanın yanı sıra, ekstra korumaya ihtiyaç duyan değerli eşyalarınızı da taşıyabiliriz.

Altay odak gözetim ve koruma yatıyor. Sürücüye bir nakliyede nasıl davranacağını ve araç kullanacağını söyleyeceğiz.

Ayrıca, yerel ulaşımlarınızı yönetebilmeniz için güvenlik görevlilerine eğitim vermekteyiz.

Gözetim:

Eğer Bir tehdit seviyesi varsa, tehdide uymak için bir önlem teknik gözetimdir. Çalışmalarımız, bir teknik analizin nasıl yapılacağını belirleyen bir risk analizinden kaynaklanmaktadır.

Altay etkili çözümler üretmek için en yeni ve en gelişmiş teknik güvenlik kullanır. Teknik alanda seçilmiş ortaklara, her biri kendi alanlarında ön yeterlilikte olan yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. Yeni ve mevcut güvenlik sistemlerini planlamayla çalışıyoruz.

Eğitim:

Personellerimize ve müşterilerimize Çeşitli eğitim programları sunuyoruz; genel, temel seviyeden anti-terörist eğitime kadar.

Egzersiz programlarımız, özel korumayı kazanmak isteyen korumayla önceden eğitim alan kişiler ve daha ileri eğitim arayan diğer güvenlik görevlileriyle ilgilidir. Ayrıca, önceden tecrübesi olmayan, ancak korumacılık mesleği için hevesli ve yetenekli kişilere eğitim veriyoruz.

Eğitim programlarımız tüm dünyada yapılmaktadır ve müşterilerimiz arasında örneğin otellerini veya çalışanlarını yetiştirmek isteyen şirketler veya bir yetkili koruma görevlisi olmak için bir birey vardır.

Yakın Koruma Güvenlik İçin Vazgeçilmez Bir Kavram

Bodyguard mesleği veya yakın koruma hizmeti, dünyadaki en eski mesleklerden biridir. Antik çağda ortaya çıkan ve yüzyıllar boyunca gelişen bu meslek günümüzde de gelişimini sürdürmektedir.

Ülkelerin ünlülerine, politikacılarına, aktörlerine, liderlerine gereken güvenliği yakın koruma elemanları çağlar boyu sürdürmüştür.

Günümüzde bu meslek her zamankinden daha da önemli bir hal aldı. Bazı insanlar için kişisel korumaya sahip olmak bir moda ifadesidir. Diğerleri için bu, imajlarını oluşturan bileşenlerinden biridir. Üçüncüsü için hayati bir gerekliliktir.

Altay Güvenlik olarak her şart ve duruma özgün yakın koruma hizmeti sağlıyoruz. İstanbul, Türkiye veya dünya Çapında bodyguard ve güvenlik hizmeti almak için, sizin için uygun olan herhangi bir anda bizimle iletişime geçin!

Tüm yakın koruma personelimiz ve korumalarımız için tek bir kural vardır – müşterinin işine asla müdahale etmeyin.

Yakın koruma ekiplerimiz gözünüzün önünde durmazlar, ancak işlerini en iyi şekilde yaparlar. Korudukları insanların etraflarındaki insanları izler, inceler, durumu analiz eder ve gereken şekilde reaksiyon verirler.

Altay Güvenlik her daim bir numara!

Altay Güvenlik tarafından verilen sürücü ve koruma hizmeti ile birlikte ulaşımınızı da kolaylaştırmakla kalmıyor aynı zamanda tek seferde sizi iki dertten kurtarıyoruz.

Tüm korumalarımız özel eğitim kurslarından geçti, dövüş sanatı ve silahlı çatışma için eğitildiler. Altay Güvenlik’e güvenliğinizi emanet ederek, profesyonel bir yakın koruma hizmeti alacaksınız, aynı zamanda verdiğiniz ücret konusunda da hiçbir rahatsızlık yaşamayacaksınız.

Bizler, günlük hayatınıza sıkıntısız bir şekilde devam edebilmenizi en profesyonel ekiplerimizle olabilecek en iyi şekilde sağlayacağız.

İş toplantıları veya partiler sırasında da bodyguard, VIP koruma gibi özel hizmetleri kullanmanızı öneririz. Nerede olursanız olun, tam güvenliğinizi garanti ediyoruz.

Rahatlayın ve hayatın tadını çıkarın — biz sizi koruyacağız. İsteğiniz üzerine, korumalarımız her zaman size yakın olacaktır — sadece dolaştığınızda, iş için seyahat ettiğinizde veya iş ortaklarınızla iletişim kurduğunuzda, yer ve durum asla farketmez.

Size İstanbul ve Dünya’da sadece yüksek deneyimli ve profesyonel korumalar sunuyoruz.

Güvenliğinizi en üst düzeyde sağlayacağız. İstanbul’da kişisel güvenliğiniz hakkında endişelenmeden sadece işinizi büyük bir rahatlıkla yürüteceksiniz.