«

Yakın Koruma Hizmetleri İstanbul

Taşımacılık:

Çeşitli ulaşım güvenliği formlarıyla çalışıyoruz. istanbul da ve Tüm Türkiye de Havalimanı ve otel arasında VIP’lerin taşınması, elçilikler, toplantılar veya uçakla, trenle veya otobüsle yapılan uzun yolculukları içerebilir.

İnsanları korumanın yanı sıra, ekstra korumaya ihtiyaç duyan değerli eşyalarınızı da taşıyabiliriz.

Altay odak gözetim ve koruma yatıyor. Sürücüye bir nakliyede nasıl davranacağını ve araç kullanacağını söyleyeceğiz.

Ayrıca, yerel ulaşımlarınızı yönetebilmeniz için güvenlik görevlilerine eğitim vermekteyiz.

Gözetim:

Eğer Bir tehdit seviyesi varsa, tehdide uymak için bir önlem teknik gözetimdir. Çalışmalarımız, bir teknik analizin nasıl yapılacağını belirleyen bir risk analizinden kaynaklanmaktadır.

Altay etkili çözümler üretmek için en yeni ve en gelişmiş teknik güvenlik kullanır. Teknik alanda seçilmiş ortaklara, her biri kendi alanlarında ön yeterlilikte olan yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. Yeni ve mevcut güvenlik sistemlerini planlamayla çalışıyoruz.

Eğitim:

Personellerimize ve müşterilerimize Çeşitli eğitim programları sunuyoruz; genel, temel seviyeden anti-terörist eğitime kadar.

Egzersiz programlarımız, özel korumayı kazanmak isteyen korumayla önceden eğitim alan kişiler ve daha ileri eğitim arayan diğer güvenlik görevlileriyle ilgilidir. Ayrıca, önceden tecrübesi olmayan, ancak korumacılık mesleği için hevesli ve yetenekli kişilere eğitim veriyoruz.

Eğitim programlarımız tüm dünyada yapılmaktadır ve müşterilerimiz arasında örneğin otellerini veya çalışanlarını yetiştirmek isteyen şirketler veya bir yetkili koruma görevlisi olmak için bir birey vardır.

Yakın Koruma Hizmetleri İstanbul