Devriye Hizmeti

Devriye Hizmeti

Türkiye de tüm güvenlik bölgelerinde zırhlı ve zırhsız araçlarımız ile devriye hizmeti vermekteyiz. Altay devriye araçları ile tesisleriniz, siteleriniz artık daha güvende.

Altay Güvenlik Şirketi, uygun fiyatlarla devriye güvenlik hizmetleri de dahil olmak üzere geniş yelpazede bir dizi güvenlik hizmeti sunmaktadır. Misyonumuz ve vizyonumuz, seçkin personeli ve teknolojiyi kullanma konusundaki sarsılmaz bağlılığımız üzerine kuruludur, çağa uygun modern çözümler sunarak dünyayı daha güvenli bir yer haline getirmektir. Altay Güvenlik olarak yıllardır güvenlik hizmetleri veriyor, risk yönetimi sağlıyor ve yüksek net değerli mülkler, topluluklar, seçkin işletmeler ve daha fazlası için güvenlik çözümleri sunuyoruz.

Altay Güvenlik, devriye hizmeti verilecek yer neresi olursa olsun (site, iş merkezi, şantiye, tesis vb.) zırhlı ve zırhsız araçlarımız ve tecrübeli ekibimiz ile devriye hizmeti vermektedir.

Devriye Hizmeti

Altay Güvenlik İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok yerinde güvenlik hizmetlerinin her alanında bir numaradır ve devriye hizmetlerimiz de verdiğimiz hizmetlerden sadece bir tanesidir.

Her daim alanının en iyisi ekiplerle çalışmak birincil önceliğimizdir, çünkü bilindiği üzere her işin en doğrusunu her zaman o işi en iyi bilen yapar. Bu yüzden şirketimizin her bir çalışanına profesyonellik ve tecrübe açısından gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

Altay Güvenlik, binanızı ve işlerinizi korumak için tamamen özelleştirilebilir rahatlıkla uygulanabilir devriye paketleri sunuyoruz. Güvenlik aracındaki tüm alanları değerlendirmek, alarm ve olay müdahalesi, çevre denetimleri, park yaptırımı, güvenlik ve devriye hizmetleri, GPS izleme dahil 7/24 güvenlik hizmeti sunmak için yüksek eğitimli profesyoneller sağlıyoruz. Altay Güvenlik, teknoloji ve güvenliği düzenli olarak güncellenen veri tabanıyla birleştirerek, koruma ekiplerinin günün her saati düzenli devriyeler gerçekleştirdiğini bilerek, 7/24 kullanılabilirlik ve belirli binalarınız için temsilcimizden size özel ilgi sağlayarak size huzur verecektir.

Altay Güvenlik Şirketi, aşağıdaki çözümleri içeren uygun maliyetli güvenlik çözümlerini sizin planlarınıza da uygun olarak sağlayacaktır:

  • Güvenlik Görevlisi Hizmetleri
  • 24/7 Güvenlik Gönderimi
  • Uzaktan Giriş / Çıkış Yönetimi
  • Gatehouse Güvenliği
  • Mobil Devriye
  • İzleme ve CCTV Alarmları
  • Giriş kontrolü
  • Risk değerlendirmesi

Altay Güvenlik, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında bir numaralı güvenlik devriyesi hizmeti veren şirketi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Tüm Güvenlik Devriye hizmetleri iş soruları için, sitede verilmiş olan herhangi bir iletişim adresinden bizimle iletişime geçerek bugün bir uzmanımızla konuşun veya yine sitede verilmiş olan telefon numarasından bizi arayın.