«

Yakın Koruma İstanbul

Yakın Koruma İstanbul

Politikacıların ve diplomatların korunması:

Korucularımız, politikacılar ve diplomatlar arasında ortaya çıkmış durumlarda özel eğitim almışlardır. Tabii ki, hem ulusal hem de uluslararası tehditlere karşı en iyi tahmini koruma sağlayacak asıl gerekli izinleri aldık.

Ünlülerin onuru:

Ünlü biriyseniz, VIPsiniz veya herhangi bir sebeple korumaya muhtaçsanız, kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olabiliriz. Medya ve kalabalıkları içeren durumlara alışkınız.

Evde ve seyahat ederken ailelerin korunması:

Ailenizin korumaya ihtiyacı varsa onu halledeceğiz.Koruyucularımız ayrık davranmak ve çevre ile uyum içinde olmak için eğitilmektedir. Sizi evde, günlük hayatta ve tatilde koruyacağız.

Yüksek riskli bölgeler:

Yüksek riskli bölgelerde koruma sağlamak için özellikle eğitim aldık. Buna başkanlık koruma, çocuk bakımı, rehin durumları ve terörist tehditler dahildir.

Nakliye koruması:

Güvenli ulaşım imkânı sunuyoruz; örneğin bir havaalanı ve otel arasında VIP’lere eşlik etmek. Nakliye esnasında değerli nesneler için de koruma sağlarız.

Yerinde Güvenlik:

Güvenlik ihtiyacının sabit olduğu sitelerde Yerinde güvenlik önerilir. Yerinde bir koruma görevlisi her zaman uyanık kalır ve durum izin verirse tekneler gibi normal güvenlikle işbirliği yapabilir. Yerinde vücut koruyucusu belirli bir müdür veya bir gruba atanabilir. İlgili sanayi denizcilik, havacılık, olaylar, ofis ve sanayi olabilir.

Yakın Koruma İstanbul:

Kişisel koruma için bir koruma, bir tehdit yaklaştığında mevcut olan seçeneklerden biridir.

Müşteri özel durum talep ederse, 24 saat kısa bir süre garanti altına alabiliriz. Çalışmalarımız, polisler ve diğer yetkililerle yakın işbirliği içinde gerçekleştirilmektedir. Tüm hizmetlerimiz, bir risk analizinden kaynaklanır ve bu da müdürün etrafında korumanın nasıl uygulandığını belirler. Koruma, uyku modun da olabilir ve böylece ihtiyaç ortaya çıkarsa etkinleştirilebilir.

Altayın kişisel korunma grubu, ticari ve endüstriyel yaşamdan ve diğer organizasyonlardan ünlüleri, vipleri ve temsilcilerini koruma konusunda önemli tecrübeye sahiptir.

Altay ın özel kişileri koruma hizmetini üstlenmesi için taraflar arasında bir sözleşme oluşturulmalıdır. Sözleşmede, hizmeti sağlamamız için hangi kural ve koşulların takip edileceğini yakından inceliyoruz. Altay, mevcut koşulları göz önüne alabilmek ve bunların meşru olmasını sağlamak için tehdit hakkındaki tüm bilgilere önceden erişmelidir.

Yakın Koruma Hizmeti

Altay Özel Güvenlik yakın koruma istanbul hizmetinde, kişi veya kişilerin güvenliği tehlike altında bulunması durumunda, günlük planı olabildiğince az etkileyecek şekilde hareket ederek, gerekli tüm tüm önlemleri alarak sizin güvenliğini sağlar.

Güvenlik hizmetini alacak kişi ile sürekli temas halinde bulunup görüşmeler sonucu olası tehlikeleri tespit edip bunlardan etkilenmeden nasıl günlük planınıza devam edebileceğinizin planlarını yapar.Daha sonra görevlilerimiz bu görüşmelerde alınna kararlar doğrultusunda çalışmalar yapar ve hazırlanırlar.

Altay Özel Güvenlik’te çalışan bütün yakın korumalarımız tehlike anını yönetme, risk analizi yapabilme ve risk yönetimi, ani ve doğru kararlar vererek güvenliğinizi tehlikeye atmadan sizi korur.

Yakın korumalarımız (bodyguard) her an bir tehlike durumu yaşanabilir düşüncesiyle hareket ederek gerekli gördüğü bütün önlemleri alarak güvenliğinizi sağlar.

Altay Özel Güvenlik Şirketi bütün yakın koruma hizmetlerimizi 5188 sayılı kanun kapsamında, yasal bir şekilde ve farklı güvenlik güçleri ile temas halinde bulunarak gerçekleştirmekteyiz.

Altay Özel Güvenlik Türkiye’deki en prestijli güvenlik şirketlerinden biridir.Bununla beraber İstanbul’da bulunan en iyi yakın koruma (bodyguard) hizmetine sahiptir.

Uzman ekibimiz ile beraber İstanbul’daki en prestijli güvenlik hizmetlerini ve en iyi yakın koruma hizmetini vermekteyiz. Bizim için öncelikli olan şey müşterilerimizin memnuniyeti ve ihtiyaçlarıdır. Bunun için elimizden geleni yaparız.

Bizim için bütün müşterilerimiz özeldir ve bu tüzden özel bir muammele yapılması gerektiğini düşünürüz.Bu yüzden her müşterimize farklı bir yakın koruma hizmeti veririz.Özellikle günlük yaşantınızdan ödün vermeden sizin güvenliğinizi sağlmaya çalışırız.

Eğer ki bir risk altında olursanız o zaman yakın korumanız sizi o durumdan kurtarmak için elinden geleni yapacaktır ve en güvenli şekilde sizi tehlikeden uzaklaştıracaktır.

Uzman ekibimiz risk yönetimi yapabilir, tehlike içerebilecek bölgeleri analiz edebilir ve tehlike anında soğukkanlı bir şekilde ani ve doğru kararlar vererek güvenliğinizi tehlikeye atmadan sizi koruyabilir.

İstanbul gibi büyük bir şehirde olabilecek olan tehlikelerden korunmak için Altay Özel Güvenlik’e bu sepeblerden dolayı güvenebilirsiniz.Her an sizi koruyan ve güvenliğinizi düşünen profesyonel personelimiz ile rahatça İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşayabilirsiniz.

Bütün güvenlik hizmetlerimiz ve çalışmalarımız, polis ve diğer yetkililerle temas halinde yapılır.Bu yüzden her zaman karşınıza çıkabilecek her tehlikeye karşı önlem alınmıştır.