«

Yakın Koruma İstanbul

Politikacıların ve diplomatların korunması:

Korucularımız, politikacılar ve diplomatlar arasında ortaya çıkmış durumlarda özel eğitim almışlardır. Tabii ki, hem ulusal hem de uluslararası tehditlere karşı en iyi tahmini koruma sağlayacak asıl gerekli izinleri aldık.

Ünlülerin onuru:

Ünlü biriyseniz, VIPsiniz veya herhangi bir sebeple korumaya muhtaçsanız, kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olabiliriz. Medya ve kalabalıkları içeren durumlara alışkınız.

Evde ve seyahat ederken ailelerin korunması:

Ailenizin korumaya ihtiyacı varsa onu halledeceğiz.Koruyucularımız ayrık davranmak ve çevre ile uyum içinde olmak için eğitilmektedir. Sizi evde, günlük hayatta ve tatilde koruyacağız.

Yüksek riskli bölgeler:

Yüksek riskli bölgelerde koruma sağlamak için özellikle eğitim aldık. Buna başkanlık koruma, çocuk bakımı, rehin durumları ve terörist tehditler dahildir.

Nakliye koruması:

Güvenli ulaşım imkânı sunuyoruz; örneğin bir havaalanı ve otel arasında VIP’lere eşlik etmek. Nakliye esnasında değerli nesneler için de koruma sağlarız.

Yerinde Güvenlik:

Güvenlik ihtiyacının sabit olduğu sitelerde Yerinde güvenlik önerilir. Yerinde bir koruma görevlisi her zaman uyanık kalır ve durum izin verirse tekneler gibi normal güvenlikle işbirliği yapabilir. Yerinde vücut koruyucusu belirli bir müdür veya bir gruba atanabilir. İlgili sanayi denizcilik, havacılık, olaylar, ofis ve sanayi olabilir.

Yakın Koruma İstanbul

Yakın Koruma İstanbul:

Kişisel koruma için bir koruma, bir tehdit yaklaştığında mevcut olan seçeneklerden biridir.

Müşteri özel durum talep ederse, 24 saat kısa bir süre garanti altına alabiliriz. Çalışmalarımız, polisler ve diğer yetkililerle yakın işbirliği içinde gerçekleştirilmektedir. Tüm hizmetlerimiz, bir risk analizinden kaynaklanır ve bu da müdürün etrafında korumanın nasıl uygulandığını belirler. Koruma, uyku modun da olabilir ve böylece ihtiyaç ortaya çıkarsa etkinleştirilebilir.

Altayın kişisel korunma grubu, ticari ve endüstriyel yaşamdan ve diğer organizasyonlardan ünlüleri, vipleri ve temsilcilerini koruma konusunda önemli tecrübeye sahiptir.

Altay ın özel kişileri koruma hizmetini üstlenmesi için taraflar arasında bir sözleşme oluşturulmalıdır. Sözleşmede, hizmeti sağlamamız için hangi kural ve koşulların takip edileceğini yakından inceliyoruz. Altay, mevcut koşulları göz önüne alabilmek ve bunların meşru olmasını sağlamak için tehdit hakkındaki tüm bilgilere önceden erişmelidir.