Istanbul Bodyguard Hizmetleri

gerhard shröder bodyguard turkey

Türkiye’nin en büyük kişisel yakın koruma şirketine hoş geldiniz, Altay güvenlik Türkiye’nin en büyük yakın koruma şirketidir. İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa başta olmak üzere diğer tüm illerde hizmetinizdeyiz.

Profesyonel yakın korumalarımız, Türkiye’nin illerinin yapısına göre sizlere koruma hizmeti verecektir, aynı zamanda Türkiye’de hangi şehirde nelere dikkat etmeniz gerektiği hususunda size brifing verecektir. Örneğin, kazıklanma ihtimaline karşı neler yapmanız gerektiği, bir lokantada hesap yüksek gelirse ne yapmanız gerektiği hususunda yardımcı da olacaklardır.

Türkiye’de,

  • Yakın Koruma,
  • Güvenlik Sağlama,
  • Otel odası ve ev gizli kamera ve elektronik böcek arama hizmeti,
  • Kılavuzluk Hizmeti,
  • Araç Kiralama,
  • Piyasa araştırması,
  • Özel dedektiflik vb. birçok konuda en önde gelen yakın koruma şirketi bir başka deyişle kişisel güvenlik şirketlerinden olduğumuzun teminatını vermek isteriz.

VIP Koruma Hizmeti

Profesyonel olarak verdiğimiz VIP (very important person:çok önemli kişi) koruma hizmetleri; kişi ve/veya kişilerin tehlike altında olması halinde özel yakın koruma ekibimiz, kişinin hayatını en az biçimde etkileyerek, kendisine sağlanmış olan her türlü gerekli teçhizat ve aldığı profesyonel eğitim yardımıyla –kimi zaman tehlikeyi önceden de sezerek- kişiye özel koruma önlemleri alır.

VIP koruma hizmeti çerçevesinde kişinin güvenliğini sağlamak, ve bu süre zarfında kişinin yaşamına komforlu bir biçimde devam etmesine engel olmamak birincil önceliğimiz; bu yüzden önlemlerimizi her zaman sanki tehlike hep varmış gibi öngörerek alıyoruz. Kişinin bulunduğu, bulunacağı mekanlarda elektronik böcek ve gizli kamera arama hizmeti de sağlıyoruz.

İstanbul’da yakın koruma için neden Altay Güvenlik?

Bilindiği üzere 17 milyona varan nüfusu ile İstanbul sadece Türkiye’nin değil dünyanın da en büyük ve kalabalık şehirlerinden biri ve bu şehirde siz değerli müşterilerimizin güvenliğini sağlamak birincil önceliğimizdir. Bu yüzden yakın korumalarımızı ve yakın koruma ekiplerimizi her daim en profesyonel ve işinde en uzman insanlar arasından seçmekteyiz.

Tamamen profesyonel, en iyi eğitimlerden geçmiş yakın korumalarımız ve güvenlik ekiplerimiz gerekli durumlarda risk analizi yapabilme, ileri sürüş teknikleri gibi birçok yeteneğe sahip olmanın yanında, İstanbul’da siz değerli müşterilerimizi daha da rahat ettirmek konusunda da rakip tanımaz olacaklardır.

Tüm bunların yanında birkaç satır önce bahsettiğimiz üzere sizlere de İstanbul’da dikkat etmeniz gereken bilgilerin aktarımı da yapılacaktır, kısacası korumalarımız sizinle de her zaman irtibat halinde olacaklar ve sizlerle koordine bir biçimde hareket edeceklerdir.

Sadece yakın koruma hizmeti mi sağlıyoruz?

Altay Güvenlik, Türkiye’nin en büyük yakın koruma şirketi olarak, müşterilerini her anlamda koruyor, güvenliklerini sağlıyor ; konu ne olursa olsun, bizden daha iyisini bulamayacağınız konusunda iddialıyız.

Profesyonel ekiplerimiz, gerektiği yerlerde sizler için piyasa araştırması sağlayabilir, yeri geldiğinde kılavuzluk hizmeti vermekte de zorlanmazlar, ihtiyacınız bir araçsa, Altay Güvenlik olarak bu konuda da her türlü yardımı sağladığımızın güvencesini veriyoruz.

İlaveten, eğer ihtiyacınız olan şey profesyonel bir özel dedektiflik ise, ekibimizin aldığı eğitim dolayısıyla işinde en iyisi olduğunu ve daha iyisini bulamayacağınızın garantisini veriyoruz. Kısacası Altay Güvenlik, İstanbul Bodyguard Hizmetleri konusunda 1 numara olarak yakın koruma ve kişisel güvenlikle beraber çok yönlülüğü ile de sizleri memnun edeceğinin teminatını veriyor.