Türkiye’de VIP Koruma

Türkiye'de VIP Koruma

Türkiye’de VIP Koruma

Altay security is established in Istanbul for private security services. We have been serving the world giants in the security sector for about 15 years. At Altay Group, you can benefit from services such as personal protection, escort protection, factory security, site security, insect search service, site security.

Altay is the leader in the security industry. He specializes in solar power plants, wind power plants, and nuclear power plant security.

Altay is providing security training in close security with a gun. We have close combat, use of weapons, shooting techniques, defense techniques, intelligence training, advanced driving techniques, first aid courses. Complete close protection training, 15.000 TL. 1.85 lengths and persons under 85 kg are not accepted.

Yabancı Olanı Kucaklamak

Dünya çılgınca değişen ve hızlı değişen bir yer. Sağlık ve güvenlik söz konusu olduğunda, her yer farklıdır. Aynı durum kuruluşlar için de geçerlidir; her ihtiyaç grubu farklıdır. Çalışanların sağlığı ya da seyahat güvenliği için ‘tek boyutlu uyuma yönelik’ bir yaklaşım yoktur.

Bu nedenle, yaklaşımımız istişarecidir. Her çalışma ortamıyla ilişkili riskleri değerlendirmenize yardımcı olabilir ve organizasyonunuzu ve halkınızı her zaman korumak için risk değerlendirmeleri, standartlar ve politikalar da dahil olmak üzere uygun önleyici programlar tasarlarız

VIP Koruma

VIP kişilerin, özel olarak yakın koruma altında olması gereklidir. Günümüzün kaotik dünyasında tehlikenin nereden ne biçimde gelebileceği belli değilken kişinin güvenliğinin profesyoneller tarafından koruma altına alınması gerekliliği vardır. Bu durum için klasik üniformalı güvenlik personeli anlayışından ziyade çağdaş, ezberbozan bir anlayış gereklidir. Türkiye’nin en iyi güvenlik şirketi olarak Altay Güvenlik siz değerli müşterilerimize bu anlayışı sunuyor.

Her türlü tehlikeli durum için özel olarak eğitilmiş, çoğu eski asker ve polis, tecrübeli koruma ekibimiz sizleri çeşitli tehlikelere karşı rahatlıkla koruyabilir. Kişisel koruma uzmanları düzenli olarak fiziksel ve psikolojik değerlendirmelere tabi tutulur. Sadece sağlıklı ve formda olmaları değil, aynı zamanda işlerini doğru ve mümkün olduğunca güvenli bir şekilde yerine getirmek için gerekli olan rasyonel yaklaşım ve duygusal becerileri sürdürmelerini sağlamak için kişiliklerinin bazı yönlerinin de değerlendirilmesi ve test edilmesi gerekir. Diğer mesleklerde olduğu gibi aday seçerken tercih edilen belirli bir profil vardır. İşte bu yüzden Altay güvenlik olarak her zaman en iyilerle çalışırız.

Kendini ve sevdiklerini koruduğundan emin olmak isteyenlere ve gönül rahatlığı yaşamak isteyen herkese VIP güvenlik sağlıyoruz.
Altay Güvenlik, olayların veya güvenlik risklerinin ortaya çıkmasını önlemek için aşırıya kaçmayan ve çatışmaya dayalı olmayan VIP koruma sağlar. İnsanların hayatlarını güvenli ve emniyetli bir ortamda yaşamalarına yardımcı olmak için paha biçilmez bir deneyime sahibiz.

Hizmetlerimiz

VIP Koruması, bir bireyin bir şirketin mal veya varlıklarının korunması için fiziksel olarak korunmasını içerebilir. Ev güvenlik sistemleri, tesislerde güvenlik devriyesi, korumalar, bilgisayar taraması, özel seyahat, diğer çalışanlar için geçmiş kontrolleri ve daha fazlasını içeren, geniş bir yelpazede çeşitli hizmetler sunuyoruz.

Altay Güvenlik Türkiye’de VIP Koruma, bir riskin mevcut olup olmadığını ve bu riskin neleri içerebileceğini belirlemek için tehdit değerlendirmeleri sağlayacaktır. Temel kaygımız, koruduğumuz kişiyi durumdan ve zararın önünden çıkarmaktır. Altay Güvenlik, bunu yapmak için, mevcut en iyi profesyonel hizmet ve korumayı sağlamak için bir dizi güvenlik ve bilgi hizmetinin yanı sıra video ve dijital gözetim ekipmanı kullanmaktan çekinmez.