Türkiye’de VIP Koruma

Türkiye’de VIP Koruma

Altay security is established in Istanbul for private security services. We have been serving the world giants in the security sector for about 15 years. As Altay Group, you can benefit from services such as personal protection, escort protection, factory security, site security, insect search service, site security.

Altay is the leader in the security industry. He specializes in solar power plants, wind power plants, and nuclear power plant security.

Altay is providing security training in close security with a gun. We have close combat, use of weapons, shooting techniques, defense techniques, intelligence training, advanced driving techniques, first aid courses. Comple close protection training, 15.000 TL. 1.85 lengths and persons under 85 kg are not accepted.

Yabancı olanı kucaklamak

Dünya çılgınca değişen ve hızlı değişen bir yer. Sağlık ve güvenlik söz konusu olduğunda, her yer farklıdır. Aynı durum kuruluşlar için de geçerlidir; her ihtiyaç grubu farklıdır. Çalışanların sağlığı ya da seyahat güvenliği için ‘tek boyutlu uyuma yönelik’ bir yaklaşım yoktur.

Bu nedenle, yaklaşımımız istişarecidir. Her çalışma ortamıyla ilişkili riskleri değerlendirmenize yardımcı olabilir ve organizasyonunuzu ve halkınızı her zaman korumak için risk değerlendirmeleri, standartlar ve politikalar da dahil olmak üzere uygun önleyici programlar tasarlarız

Türkiye'de VIP Koruma