Yakın Koruma

Yakın Koruma

 

Yakın Koruma, Escort Koruma, yakın koruma kiralama vb. sayılanların hepsini Altay güvenlikten sağlayabilirsiniz. Şirketimiz İçişleri Bakanlığından ruhsatlıdır. 5188 sayılı kanuna uygun hizmet vermekteyiz. Yakın korumalarımız 1.90 metre boy üzerindedir. Yakın koruma ücretleri işin mahiyetine göre değişmektedir. Adliye ve değerli eşya ile koruma ücreti diğer hizmetlere göre daha pahalı olabilmektedir. Bu hizmetler için lütfen şirketimizden teklif isteyiniz:

info@altayguvenlik.com

Günlük yakın koruma fiyatları, bodyguard kiralama fiyatları, yakın koruma ücretleri, özel koruma kiralama ve daha birçok hizmet için de yukarıda verilmiş iletişim adresine ulaşarak teklif alabilirsiniz.

Neden yakın korumaya ihtiyaç var?

İngilizce V.I.P – Very Important Person yani “çok önemli kişi” anlamına gelen kişilerin dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı korunması ihtiyacı su götürmez bir gerçektir. Özellikle günümüzün getirdiği teknolojik yenilikler, kişinin güvenliğini olumlu yönde etkilemekle beraber, tehlike düzeyini bambaşka boyutlara da taşımıştır. Bu durumun getirdiği zorunluluk ortaya yakın koruma veya bir başka deyişle kişisel güvenlik şirketlerinin hizmetlerinin önemini koymaktadır.

Silahlı veya silahsız olarak, kişinin güvenliğini sağlayan korumalar, çevreyi iyi okuyabilme, risk analizi yapabilme, durum ne olursa olsun sakin kalarak analitik düşünebilme yetisine sahip olmakta ve her türlü tehlikeye karşı kişiyi korumaktadır. Kısacası bir profesyonel eğitim görmüş, işini iyi bilen bir yakın koruma, kişiyi dışarıdan gelebilecek her türlü tehlikeye karşı rahatlıkla koruyabilir.

Bodyguard Services

Peki neden Altay Güvenlik?

Bahsettiğimiz üzere yakın koruma, kişisel güvenlik elemanı vb. benzeri hizmetleri Altay Güvenlik’ten sağlayabilirsiniz. Şirket olarak T.C. Anayasası 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun’a tamamen uygun olarak hizmet vermekteyiz. Şirketimiz T.C. İçişleri Bakanlığı’ndan ruhsatlıdır. Kısacası tamamen güvenilir ve kurumsal bir şirketiz.

Şirketimiz her zaman en profesyonel ve işinde en iyisi olan yakın korumaları veya güvenlik ekiplerini barındırmaktadır. Her bir korumamız fiziki olarak en yüksek seviyede olmakta olup, silahlı ve silahsız savunma için dövüş sanatlarına hakim, ileri derecede araç sürüş tekniklerine sahip, her türlü tehlikeyi sezmek için gerekli farkındalığa sahip, soğukkanlı ve yetenekli kişilerdir. Korumalarımız ve güvenlik ekiplerimiz siz değerli müşterilerimizle koordineli bir biçimde çalışarak, güvenliğinizi sağlayacaklardır.

İş kişisel güvenliğe gelince Altay Güvenlik’ten daha iyisini bulamayacağınıza dair şüpheniz olmasın.

Tüm bu hizmetler için ücretlendirme nasıl olacak?

Takdir edersiniz ki kişisel güvenliği sağlamak ve aynı zamanda bu işin en iyisi olmak, kolay bir iş değil. Yakın koruma ücretlerimiz bu nedenden dolayı yapılacak olan işin zorluğuna ve önemine göre değişim gösterebilmektedir. Örnek olarak; kişiyi ve/veya değerli bir eşyasını korumak diğer koruma hizmetlerine göre daha yüksek bir ücrete tabii tutulmaktadır. Elbette fiyatlar hakkında her sorunuz için, tarafımıza info@altayguvenlik.com üzerinden ulaşabilir, hizmetlerimiz için teklif alabilirsiniz. Günün sonunda aldığınız hizmetin her türlü ücrete değeceğine emin olmanızı istiyoruz.

 

Yakın Koruma