«

Turkey Bodyguard

Turkey Bodyguard

Turkey Bodyguard

Security Turkey, Turkey Bodyguard Services,

CALL 7/24 HOURS 00 90 532 510 15 49,

Korunma hizmetleri gerektiren hem ticari hem de özel sektördeki kişilerin endişelerini anlıyor. Ulusal ve uluslararası siyaset ve teknolojideki son gelişmeler, koruma ihtiyacının arttığı bir dünyaya katkıda bulunmuştur. Kişisel güvenlik ve yürütme koruma hizmetlerimiz, önemli insanları, kendi endüstrisi ne olursa olsun, her zaman güvende tutmaya yardımcı olur. Gerçek dünya tehditlerine dayalı meşru kaygılara sahip olan kişiler için VIP koruması ve yönetici koruması sağlanmaktadır. En son teknolojiyle desteklenen görevlilerimiz tüm güvenlik hizmeti ihtiyaçlarınızı profesyonel ve dikkatli bir şekilde ele alabilir.

Konu Bodyguard Hizmetlerine Geldiğinde

Koruma hizmetleri söz konusu olduğunda, daha iri daha iyi değildir. Bir zamanlar koruma işi tamamen erkeklerden oluşuyordu – ne kadar büyük ve ne kadar korkutucu olursa o kadar iyi. Artık durum böyle değil. Bugünlerde Bodyguard (“Kişisel Koruma Uzmanları” veya “Yakın Kişisel Koruma” olarak da bilinir) erkek veya kadın olabileceğini göreceksiniz. Uygun koruma uzmanınızı seçerken boyut artık belirleyici bir faktör değildir; en hızlı ve en başarılı olanlar, en uzun veya en ağır olmak zorunda değildir. Sorunları tahmin etme yeteneği yani önzseziye sahip olmak ve oldukça gelişmiş kişilerarası beceriler yüksek derecede önemlidir.

Olağanüstü bir koruma, güçlü iletişim becerilerine sahip ve zekidir. Başarılı korumanın bir numaralı önceliğinin, mümkün olduğunda fiziksel çatışmalardan KAÇINMAK olduğunu biliyor muydunuz; Bu yüzden korumanızın zeki olması, kişilerarası ilişkilerde ikna edici kişiliğiyle ve hatta bazen mizahla durumları dağıtabilmesi gerekir!

Çoğu fiziksel olarak formdadır, çünkü hizmetler genellikle zorludur ve fiziksel güç (veya hız) gerektiğinde, korumanız sorunsuz yerine getirebilmelidir. Gerçek bir profesyonel bodyguard, ihtiyaç duyulduğunda, sadık ve güvenilir kişiliğiyle ve koşullar ne olursa olsun sağduyulu bir şekilde sizle iletişim kurabilmelidir. Daha yüksek riskli durumlar için önceden deneyim gereklidir. Ayrıca, korumanın bir tahliye durumunda sizin içinde bulunduğunuz binaya veya bölgeye aşina olması ve problemleri kolaylıkla çözebilmesi de önemlidir.

Altay Güvenlik olarak verdiğimiz Turkey Bodyguard Hizmetleri, potansiyel olarak değişken koşullara bağlı olarak gelişen riskleri önlemek için yöneticiler veya diplomatlar için mevcuttur. Bugünün CEO’ları ve Yöneticileri, hoşnutsuz çalışanların hedefi olabilir veya kendilerini iş anlaşmazlıkları içinde bulabilir veya çok gizli kişisel bilgileri yüzünden risk altında olabilir.

Bir bodyguard’ın size sunduğu hizmet türleri şunları içerir: Seyahat koruması, Güzergah ve Ofis / Konferans odası güvenlik taramaları, Araç kontrolleri ve Şoförlük. Herhangi bir koruma hizmetinde olduğu gibi, korunmaları için ne tür silahların (varsa) kullanıldığından tamamen haberdar olursunuz. Sadece lisanslı, eğitimli ve sertifikalı kişilerin ateşli silahlara sahip olacağından emin olabilirsiniz.

Kendinizi koruma hizmetlerine ihtiyaç duyuyor bulmak için ünlü veya VIP olmanıza gerek yok. Öngörülemeyen çocuk velayeti davaları, boşanma anlaşmaları, yakın ilişki ayrılıkları veya taciz durumları kişisel koruma hizmetlerini gerektirebilir. Günlük yaşantınıza özel, ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak planlanmış gizli hizmetler sunulabilir.

Sağlanan hizmetler arasında evden işe ve eve kadar kişisel refakatçiler, çocukların kaçırılmasına karşı önleyici tedbirler, düşmanca iletişimlerin izlenmesi ve kayıt tutulması yer alabilir. Yurt dışındayken ailenize ve sevdiklerinize koruma sağlamayı seçebilirsiniz.

Hayat, fiyatı olmayan tek şeydir. Korunmalı.

Turkey Bodyguard