Üniformalı Güvenlik İstanbul

Üniformalı Güvenlik İstanbul

 

Türkiye de üniformalı olarak özel güvenlik hizmeti vermekteyiz. Fabrika, Hastane, Alışveriş Merkezi, İş merkezi, Şantiye, Site gibi yerlerin özel güvenlik koruma hizmetini vermekteyiz.
Bizden özel güvenlik teklifi almayı unutmayın, İstanbul ve Türkiye nin her yerine hizmet vermekteyiz.

Türkiye nin en köklü güvenlik şirketlerinden biriyiz. Altay Güvenlik bir Dünya Devidir.

Hizmetler

Amacımız her daim işinizi desteklemektir. Standart olmayan her türden sorunlar için özel olarak üretilmiş çözümler sunuyoruz. Üniformalı güvenlik alanındaki kapsamlı deneyimimiz ve bilgimiz, sorunları hızlı bir şekilde anlamamızı sağlar – yaratıcı düşünme tarzımız, kişiye ve işe özel çözümler üretmemizi sağlar. Müşterilerimizin memnuniyeti her daim birincil önceliğimizdir, bu yüzden her daim işinin en iyisi olan insanlarla çalışmaya özen gösteriririz. Çalışanlarımız, işine saygılı, sorumluluk bilincinde, ruhsal ve fiziksel olarak her daim fit kişiler arasından seçilmiş gözde güvenlik personelleridir. Kısacası üniformalı güvenlik ekiplerimiz İstanbul içinde en iyi güvenlik ekibidir. Fabrika, hastane, iş yeriniz, şantiye, site gibi birçok yerin özel güvenlik korumasını yıllardır en etkin biçimde vermekteyiz.

Üniformalı Güvenlik İstanbul

Doğrudan ve Esnek

İşimizi tamamen siz değerli müşterilerimizle koordine bir biçimde sizin planlarınıza da uygun olacak şekilde yapıyoruz. Aklınıza takılan her türlü sorunda bizimle kolaylıkla irtibata geçebilir, pürüzleri konuşabilirsiniz.

Tecrübemiz en büyük yardımcımız.

İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok yerinde, aynı zamanda dünya üzerinde çeşitli yerlerde hizmet vermekte olan Altay Güvenlik olarak birinci yardımcımız bu iş alanındaki tecrübemizdir. Yıllardır süregelen güvenlik hizmetlerimiz sayesinde kazandığımız tecrübe ve profesyonellik bizi rakiplerimizden her zaman bir adım öne atmaktadır. Bu durum Altay Güvenlik’i aynı zamanda alanında bir dünya devi yapmaktadır.

Farkımız Nedir?

Güvenlik programlarımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için ince elenip sık dokunarak ayarlanmıştır.

Altay Güvenlik Farkı:

  • Doğru kişileri doğru pozisyonlara yerleştiren çok kapsamlı işe alma ve yerleştirme sürecine sahip olması
  • Özel çalışma ortamları için tasarlanmış özel eğitim programları.
  • Çalışanlarımızın verimliliğini, müşteri memnuniyetini her daim göz önünde bulundurmamız
  • Müşterilerin beklentilerini ve çalışan ihtiyaçlarını karşılayan duyarlı ve sorumluluk bilincine sahip liderlik.

Neden bizi biraz daha tanımayasınız?

Lütfen web sitemize bir göz atın, size sunabileceğimiz hizmetleri görün ve bizimle çalışmanız için tüm nedenleri görün.
İletişim bilgilerimizi kullanarak bize kolayca ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz, size yardımcı olmaktan her zaman memnuniyet duyarız. Türkiye’nin bir numaralı güvenlik şirketi olarak Altay Güvenlik’in birincil önceliği sizlere en iyi hizmeti en doğru şekilde vermektir.