Tanık Koruma Hizmeti

Tanık Koruma Hizmeti

Tanık Koruma Hizmeti vermekteyiz. Bu  konuda Türkiyenin ilk güvenlik şirketiyiz. Eski asker ve polislerden kurulu koruma ordumuz, sizi tanık koruma programına alacaktır.

Mahkemede savcılığa neden olabilecek önemli deliller sunan şahitler genellikle şiddet veya onlara yönelik taciz tehdidi ile karşı karşıyalar. Onlara yüksek eğitimli ve deneyimli bir koruma görevlisi sunarak tanık, onlardan mahkemede neyin gerekli olduğunu doğru bir şekilde yapmalarını ya da söyleyebilmelerini sağlayacak güvene ve güvene sahiptir.

Tanıklar, avukatları, ticari yöneticileri, çocukları, aileleri, işverenleri, tıbbi uzmanları vb. Içerebilir.

Buna ek olarak, İngiltere genelinde çeşitli yerlerde güvenli evlere ulaşabiliyoruz.

Altay güvenlik Kapanış Koruma Memurlarına aşağıdakileri yapıyor:

  • Mahkeme görüntüsünde, sırasında ve sonrasında 24 saate kadar koruma sağlayın.
  • Şahitleri mahkemeye taşımak ve onları mahkeme binasında iken korumak.
  • Maksimum işbirliği ve her zaman etkili koruma sağlamak için mahkeme güvenlik ekibiyle irtibat kurun ve birlikte çalışın.
  • Güvenli bir evdeki dönemlerde korunma.

Tanık Koruma Hizmeti Tam Olarak Nedir?

Mağdurlar ve tanıklar, kendilerine veya çevrelerinde bulunan insanlara (arkadaş grubu, aile üyeleri vb.) yönelik olarak algılanan gözdağı ve tehditler nedeniyle bilgi ve kanıt verme, mahkeme/polis ile koordine çalışma konusunda isteksiz olabilir.

Bu endişe, adalet sistemiyle temas eden kişilerin özellikle savunmasız olduğu durumlarda daha da artabilir. Örneğin, yaşları ve daha tam gelişmemiş olgunluk seviyeleri nedeniyle çocuklar, yargılama veya kanıt arama sürecinde tarafından uygun şekilde desteklenmeyi ve korunmalarını sağlamak için özel önlemlerin alınmasını talep etmektedir.

İşte böyle durumlarda Altay Güvenlik olarak her zamanki gibi en iyisi olduğumuz işi yapıyor ve kişi/kişilerin güvenliğini ortam ve durum ne olursa olsun sağlıyoruz. Böylece yargı sisteminin işleyişine de yardımcı oluyoruz.

Neden Tanık Koruma için Altay Güvenlik?

Altay güvenlik şirketinin sahip olduğu koruma ordusu, eski asker ve polislerden kurulu olarak bulunmaktadır, bu sayede her türlü tehlike karşısında güvenlik ekiplerimiz soğukkanlı kalabilmekte ve profesyonelliklerini korumaktadır.

Kapsamlı Tanık Koruma hizmetlerimiz, herhangi bir durumla başa çıkmak için iyi donanımlı olduğumuz anlamına gelir – güvenlik operatörlerimiz en zor ve yüksek riskli ortamların bazılarında çalışma deneyimine sahiptir.

Birçoğunun askeri ve yakın koruma eğitimi vardır ve müşterilerinize ve yöneticilerinize herhangi bir varış noktasına kadar eşlik edebilir ve konumlar arasında hareket ederken maksimum güvenlik sağlar.

Aynı zamanda Altay Güvenlik olarak İngiltere’nin çeşitli yerlerinde bulunan güvenli evlere erişimimiz olduğunu belirtmek isteriz. Bu sayede Tanık Koruma Hizmetimize başvuran kişileri tehlikede bulundukları veya bulunacakları yerlerden uzaklaştırmakta, konforlarını sağlamakta zorluk çekmiyoruz.

Hizmetlerimiz şunları içerir:

  • Gelişmiş Planlama ve Hazırlık
  • Taşıma (Gerekirse veya talep edilirse Zırhlı Taşıma)
  • Mükemmel İletişim ve Etkileşim Becerileri
  • Koruyucu Gözetim
  • Düşük Profil Koruması
  • Aileler ve Çocuklar için Gizli Koruma

Tanık Koruma Hizmetlerini Türkiye’de ilk olarak veren kurumlardan biri olmamız ve yıllardır süregelen güvenlik hizmetlerimiz sayesinde oluşan tecrübemizin tanıkları ve mağdurları (veya yakınlarını) mahkeme öncesinde, sürecinde ve sonrasında korumak için her türlü adımı atabilmemize yardımcı olacağından şüpheniz olmasın.

Şirketimiz güvenlik hizmetlerinin her alanında olduğu gibi Tanık Koruma alanında da bir numaradır.