«

Yakın Koruma Türkiye

Yakın Koruma Türkiye

Yakın Koruma Türkiye

ALTAY BODYGUARD , ev ya da iş alarmı kurulumu, video izleme, araç takip sistemi analizi, endüstriyel kompleksiniz için profesyonel bir bekçi, bir güvenlik sürücüsü, koruma görevlisi ya da güvenlik eğitimi hakkında uzman tavsiyesi isteyin , özel güvenlik çözümleri oluşturur ve en üst seviyede güvenlik ve barış sağlar. Yakın Koruma Türkiye hizmeti konusunda sektörde markalaşmış liderliğini sürdürmektedir.

Bir güvenlik ortağı olarak hizmet ederek, hem bireylerle hem de şirketlerle çalışıyoruz. Tüm çözümler, mümkün olan en iyi sonuç için her bir müşterinin özgün ihtiyaçlarına özenle hazırlanmıştır. Müşterilerimizin dünya çapındaki ihtiyaçlarına hizmet etmeye ve olağanüstü bir güvenlik deneyimi yaratmaya odaklanıyoruz.

Güvenlik ve Koruma Bizim İşimiz :

Sicilimiz ile gurur duyuyoruz. Bugüne kadar, 3200’den fazla güvenlik personeli , danışmanı ve eğitmen üzerinde denetim yaptık ve eğitim aldık. Dünyanın her yerindeki şirketlerin güvenlik ve eğitim işlevlerini yönettik. Bireyleri, şirketleri ve kurumları kapsamlı güvenlik ve güvenlik çözümleri yelpazesiyle koruduk ve destekledik. İnsanları, tesisleri, malları, faaliyetleri, bilgileri ve çok daha fazlasını korudunuz. Ayrıca, rekabetçi istihbarat, teknik yardım, risk yönetimi, güvenlik değerlendirmeleri ve daha fazlasını sağladık.

Çalışmalarımızın merkezinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını, güvenlik açıklarını ve karşılaştıkları tehdit ve riskleri, politik, terörizm ve güvenlik kaygılarını da dahil müşterilerimize anlamalarına yardımcı olma kabiliyetimiz var. Bu derin anlayışla, ekonomik suçlar, dolandırıcılık, taklitçilik, güvenlik ihlalleri ve diğer hassas alanlara karşı mümkün olan en iyi çözümü geliştiriyoruz.

Güvenlik eğitimi, risk izleme, güvenlik tavsiyesi, rehberlik, operasyonel bakım, işletim sistemlerinin kurulumu ve bakımı veya lojistik ve kriz yönetimi ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?

bodyguard services in turkey

Yukarıdakilerin hepsini ve daha fazlasını sunuyoruz ve mümkün olan en iyi sonuca ulaşmanıza yardımcı olmayı taahhüt ediyoruz.

Güvenlik hizmetleri alanında uluslararası bir lider tarafından desteklenen bir Türkiye güvenlik danışmanlığı firması olarak, dünyadaki yenilikçi çözümler ve kapsamlı güvenlik hizmetleri sunma konusunda uzmanlığımız ve kaynaklarımız vardır:

 • Güvenlik Danışmanlığı 
 • Sistem bakımı 
 • Güvenlik Denetimleri 
 • Risk analizi 
 • Güvenlik Yardımı
 • Escort 
 • Koruyucu 
 • Koruma Hizmetleri 
 • Güvenlik Eğitimi 
 • Elektronik güvenlik sistemleri 
 • Gözetim

Altay Özel Güvenlik Türkiye’deki yüksek nitelikli ve profesyonelleşmiş güvenlik hizmetlerimiz ile Türkiye’deki en üst kalite koruma hizmetlerinden biriyiz.Türkiye’de hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye’de en iyi yakın koruma hizmetlerinden birini vermekteyiz.

Bir yakın koruma, VIP Koruma bir kişiyi veya kişileri gelebilecek olan bütün tehlikelerden korur.Genellikle hırsızlık, saldırı, adam kaçırma, tehdit veya diğer cezai suçlardan her zaman sizin güvenliğinizi sağlar.

Altay Özel Güvenlik Şirketi her zaman müşterilerinin özel hisettirmesini ister ve bu yüzden sizin güvenliğinzi sağlamak için en üst düzeyde çalışır.Altay Özel Güvenlik için sizin güvenliğiniz her şeyden önemlidir.Bu felsefe ile çalışıp sürekli kendimizi geliştirmeye adıyoruz ve sürekli gelişmekteyiz.

Her zaman uzman ekibimiz ile Türkiye’deki en iyi yakın koruma Türkiye hizmetini veriyoruz.Yakın korumalarımızın (bodyguard) hepsi işinde profesyonelleşmiş korumalardır ve güvenliğinizi sağlamak için ellerinden geleni yaparlar.Altay Özel Güvenlik olarak sizin güvenli ve huzurlu olmanız bizim için en önemlisidir.

Yakın Koruma Türkiye

Bir VIP koruma veya yakın koruma (bodyguard) sizin için gerekli olabilecek bütün ihtyiyaçlarınızı karşılayabilecek şekilde kendini hazırlar.Bir yakın koruma gerektiği halde sadece ev ve başka mekanlarda güvenliğinizi sağlamakla kalmakla kalmayıp ulaşım yollarında ekstra güçlendirme ekleyerek veya seyahat yönünüzü değiştirirek güvenliğinizi tehlike edecek hiçbir şey yaşanmaması için uğraşır.

Altay Özel Güvenlik Şirketi olarak her zaman en son teknolojileri kullanmaya çalışırız ve bu sayede Türkiye’deki en iyi yakın koruma (bodyguard) hizmetini vermiş oluyoruz.Sizlerde bizi tercih ederek güvenli ve konforlu bir hayat geçirebilirsiniz.

Yakın Koruma Türkiye

Bir yakın koruma size en iyi şekilde hizmet vererek güvenliğinizi sağlamaya çalışır.Bizde Altay Özel Güvenlik olarak Türkiye’nin en iyi yakın koruma hizmetini veriyoruz.Çalışma mantığımızda her zaman müşterilermizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla gidermektir.Altay Özel Güvenlik olarak her müşterimizin özel hissetmesini isteriz bu yüzden her müşterimize özel bir çalışma planı oluştururuz.

Ayrıca ekibimiz güvenlik eğitimi , risk izleme , güvenlik tavsiyeleri , kriz anını yönetme gibi konularda uzmanlaşmış kişilerdir.Aşağıda yazılmış olanların hepsini ve daha fazlasını sunmaktayız.En iyi ve en konforlu hizmeti mümkün olduğunca vermeye çalışıyoruz.

Altay Özel Güvenlik gelişen teknolojiyi her zaman takip eder.Yakın korumlarımızın hepsi yenilikçi çözümler ve kapsamlı bir şekilde güvenlik hizmeti sunar.

 

Yakın Koruma Türkiye