«

Yakın Koruma Türkiye

ALTAY BODYGUARD , ev ya da iş alarmı kurulumu, video izleme, araç takip sistemi analizi, endüstriyel kompleksiniz için profesyonel bir bekçi, bir güvenlik sürücüsü, koruma görevlisi ya da güvenlik eğitimi hakkında uzman tavsiyesi isteyin , özel güvenlik çözümleri oluşturur ve en üst seviyede güvenlik ve barış sağlar. akıl.

Bir güvenlik ortağı olarak hizmet ederek, hem bireylerle hem de şirketlerle çalışıyoruz. Tüm çözümler, mümkün olan en iyi sonuç için her bir müşterinin özgün ihtiyaçlarına özenle hazırlanmıştır. Müşterilerimizin dünya çapındaki ihtiyaçlarına hizmet etmeye ve olağanüstü bir güvenlik deneyimi yaratmaya odaklanıyoruz.

Güvenlik ve Koruma Bizim İşimiz :

Sicilimiz ile gurur duyuyoruz. Bugüne kadar, 3200’den fazla güvenlik personeli , danışmanı ve eğitmen üzerinde denetim yaptık ve eğitim aldık. Dünyanın her yerindeki şirketlerin güvenlik ve eğitim işlevlerini yönettik. Bireyleri, şirketleri ve kurumları kapsamlı güvenlik ve güvenlik çözümleri yelpazesiyle korudık ve destekledik. İnsanları, tesisleri, malları, faaliyetleri, bilgileri ve çok daha fazlasını korudunuz. Ayrıca, rekabetçi istihbarat, teknik yardım, risk yönetimi, güvenlik değerlendirmeleri ve daha fazlasını sağladık.

Çalışmalarımızın merkezinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını, güvenlik açıklarını ve karşılaştıkları tehdit ve riskleri, politik, terörizm ve güvenlik kaygılarını da dahil müşterilerimize anlamalarına yardımcı olma kabiliyetimiz var. Bu derin anlayışla, ekonomik suçlar, dolandırıcılık, taklitçilik, güvenlik ihlalleri ve diğer hassas alanlara karşı mümkün olan en iyi çözümü geliştiriyoruz.

Güvenlik eğitimi, risk izleme, güvenlik tavsiyesi, rehberlik, operasyonel bakım, işletim sistemlerinin kurulumu ve bakımı veya lojistik ve kriz yönetimi ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? & Nbsp ;?

Yukarıdakilerin hepsini ve daha fazlasını sunuyoruz ve mümkün olan en iyi sonuca ulaşmanıza yardımcı olmayı taahhüt ediyoruz.

Güvenlik hizmetleri alanında uluslararası bir lider tarafından desteklenen bir Türkiye güvenlik danışmanlığı firması olarak, dünyadaki yenilikçi çözümler ve kapsamlı güvenlik hizmetleri sunma konusunda uzmanlığımız ve kaynaklarımız vardır:

– Güvenlik Danışmanlığı 

– Sistem bakımı 

– Güvenlik Denetimleri 

– Risk analizi 

– Güvenlik Yardımı 

—Escort 

– Koruyucu 

– Koruma Hizmetleri 

– Güvenlik Eğitimi 

– Elektronik güvenlik sistemleri 

– Gözetim

bodyguard services in turkey