Yüksek Riskli Seyahat Güvenliği İstanbul

Bodyguard Services in Turkey

 

İstanbul yaklaşık 17 milyon nüfusu ile yüksek bir güvenlik riski oluşturmaktadır. Bu riski minimize hale getirmek için mutlaka bir güvenlik firmasından destek almanız gerekmektedir. Altay güvenlik Türkiye’de yapacağınız seyahatlerde size yol güvenliği sağlamaktadır.

  • Seyahat Güvenliği
  • Kurumsal Etkinlikler
  • Kurumsal Seyahat
  • Şöhret Koruma
  • Yönetici Koruması
  • Silahlı Güvenlik
  • İstişareler / Denetim
  • Acil Durum Güvenlik Müdahalesi
  • İşyeri Koruması

Altay Güvenlik Yüksek Güvenlikli Seyahat Güvenliği İstanbul hizmeti dahilinde, iş liderlerine, ileri gelenlere, ünlülere ve diğer yüksek profilli kişilere işte, evde ve İstanbul çapında seyahat sırasında gizli, profesyonel yönetici korumasının faydalarını sağlar. Eğitimli seyahat güvenliği uzmanlarımız, tehditlerden ve tehlikeli durumlardan profesyonel ve gizli koruma sağlayarak İstanbul içinde gönül rahatlığı ile seyahat etmek isteyen kişilere, istedikleri bu komforlu alanı sağlarlar.

Yüksek Riskli Seyehat Güvenliği İstanbul

Biz Neden Farklıyız?

Seyahat güvenliği Koruması, benzersiz bir yetenek seti gerektirir. Koruma uzmanının yalnızca Üniformalı Güvenlik Görevlisinden farklı bir beceriye sahip olması gerekmekle kalmaz, aynı zamanda Yönetici Koruması sunan şirketin de işi geleneksel koruma hizmetlerinden farklı olarak anlaması gerekir. Genellikle güvenlik firmaları, daha geleneksel koruma hizmetlerinin basit bir uzantısı olarak Yüksek Riskli Seyahat Güvenliği sunacaklardır.

 

Yüksek Riskli Seyahat Güvenliği

Altay Güvenlik, seyahat güvenliği, her türlü alanda yüksek tecrübeye sahip personellerden oluşmaktadır.

Altay Güvenlik olarak sizlere her türlü acil durumda soğukkanlı kalabilecek, temkinli, ne yapması gerektiğini iyi bilen ve her türlü tehlikeyi en az hasarla savuşturabilecek profesyonel bir ekip garantisi veriyoruz.

Her müşterimiz özeldir, bu yüzden her müşterimize özel bir hizmet uygulamaya her daim özen gösteririz. Altay Güvenlik’in verdiği seyahat güvenliği hizmeti altında yaptığınız her yolculukta size yüksek standartlarda bir hizmet garantisi veriyoruz.

Altay Güvenlik, İstanbul seyahat güvenliği başlığı altında, yolcuların güvenliğini seyahat öncesinden planlamaya başlar. Böylece yolculuk öncesi, sırasında ve sonrasında gerçekleşebilecek her türlü acil durum veya kazaya karşı hazırlıklı oluruz.

İstanbul Yüksek riskli seyahat güvenliği hizmetimiz ortam ve durum farketmeksizin sizlere komforlu bir seyahat imkanı sunar; terör, deprem, sağlık sorunları dahil olmak üzere aklınıza gelebilecek her türlü ekstrem koşulda seyahat güvenliğinizi sağlarız.

Altay Güvenlik, herhangi bir kaza ve acil durum halinde gereken acil sağlık müdahelesi için tıbbi kurumlara ve acil müdahele merkezlerine anında erişim sağlar ve hizmet verilen kişi veya kişilerin en hızlı şekilde profesyonel sağlık desteği almaları sağlanır.

Aynı zamanda seyahat güvenliği ekibimiz sizlerle her daim koordine çalışır, seyahat anında olabilecek değişiklikler hakkında anında bilgi almanız sağlanır, böylece daha hızlı bir şekilde doğru kararlar almanızı sağlarız.