Yakın Koruma Hizmetleri İstanbul

Close Protection Turkey

Altay Güvenlik, kişisel güvenlik temelinde yakın koruma (bodyguard) başta olmak üzere çok çeşitli çok özel güvenlik ve koruma hizmetleri sunan benzersiz bir şirkettir.

Küresel bir anlayışla çalışmaktayız ve her türlü acil duruma, herhangi bir durumu çözmek için gerekli uzmanlık ve kaynaklarla yanıt verebiliriz. Bu hizmetler, diplomatların, VIP’lerin Bodyguard yakın koruması; personelin ve varlıkların korunması gibi birçok alana yayılmaktadır.

Altay Güvenlik olarak Yakın Koruma Hizmetleri İstanbul konusunda başı çekmekteyiz. İstanbul gibi hem Türkiye’nin hem de dünyanın en büyük ve 17 milyonluk nüfusuyla en kalabalık şehirlerinden birinde yakın koruma ve bodyguard hizmeti vermekteyiz.

Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi İstanbul’da da bodyguard hizmeti sağlama konusunda Altay Güvenlik’e güvenebilirsiniz. Altay Güvenlik olarak tamamen İçişleri Bakanlığı onaylı bir şirketiz, gönül rahatlığı ile bize güvenebilirsiniz.

Bodyguard İstanbul

Kişisel güvenlik hafife alınacak bir olay değildir, tecrübe ve profesyonellik gerektirmektedir. Bunun yanında yakın korumayı sağlayacak olan kişinin bedensel olarak da her daim hazır olması elzemdir. Kısacası bodyguard hizmetinde bulunacak olan kişiyi sadece göz korkutacak görünüşte birisi olarak düşünmemek gerekir.

İşte tam da bu yüzden Altay Güvenlik olarak ekiplerimizi en profesyonel ve en eğitimli ekiplerden seçmekteyiz. Halihazırda bulunan ekibimizin çoğunluğu eski asker ve polislerden oluşmaktadır. Bu ekiplerimiz her türlü zorlu şartlara rahatlıkla uyum sağlayabilecek, işinin ehli kişilerdir. Böylece her durumda siz değerli müşterilerimizin güvenliğini rahatça sağlayabiliriz.

Şirketimizin birincil amacı sizi korumak, korurken ise komforunuzu sağlamaktır. Bu yüzden koruma planlarımızı sizlere göre ayarlıyoruz, kısacası sizinle koordineli çalışıyoruz.

Altay Güvenlik Neden Tercih Edilmeli?

Şirketimiz tüm yakın koruma hizmetleri konusunda deneyimli ve tecrübelidir. Yıllardan beri süregelen başarımız sayesinde sizlerin güvenliğini sağlamakta hiçbir zorluk çekmeyeceğimize hiç şüpheniz olmasın. Hizmet verdiğimiz ve/veya vereceğimiz kişiler için özel olarak görevlendirilmiş olan her bir personelin eğitimi, seçilmesi ve denetimi; hizmetle alakalı risklerin belirlenmesi sonrası gerekli raporların oluşturulması ve sürecin belirlenmesi, olabilecek tüm yasal süreçlerin takibi dürüst, çalışkan, işinde tecrübeli ve tamamen profesyonel yönetim kadro ile sağlanmaktadır.

 

Tüm yakın koruma hizmetleri için Altay Güvenliği arayabilirsiniz.

İhtiyacınız olan güvenilir bir yakın koruma ise bize hemen ulaşabilirsiniz. İstabul içerisinde daha iyi bir bodyguard hizmeti bulamayacağınızın garantisini veriyoruz. “00 90 532 250 63 51” nolu numaradan bizimle irtibata geçebilir, aklınızdakileri bize sorabilirsiniz.