Etkinlik Güvenliği

Airport transfer bodyguard Turkey

Türkiye ve İstanbul da, sanatçı konseri, toplantılar, düğünler, açılış merasimleri, spor organizasyonları, maçlar ve diğerleri için deneyimli güvenlik ekibimiz hazırdır.

Etkinlik organizatörleri, etkinlik süresince oluşabilecek riskleri azaltmak ve kontrol altında tutmak için günden güne artan ticari ve etik baskılar altına giriyor. Altay Güvenlik ile tarafınıza getirilecek olan etkinlik güvenliği hizmetleri, Etkinlik organizatörlerini ve müşterilerini rahatlatmak için Türkiye dolayısıyla İstanbul’da bir numaradır.

Bir olayı organize etmenin ve koordine etmenin organizatörlere getirdiği baskıları çok iyi anlıyoruz, güvenlik yönetim sistemlerini uygulamanın başarısının sistemli bir yaklaşım sağlamak ve her olayın farklı ihtiyaçları olduğunu kabul etmek olduğuna inanıyoruz. Amacımız ve garantimiz, güvenlik ihtiyaçlarını ve ortaya çıkabilecek zorluklarını anlamak için Etkinlik Organizatörleri ile ortaklaşa çalışmaktır.

Etkinlik Güvenliği

Etkinliğinizin boyutu, türü veya yeri ne olursa olsun, Altay Güvenlik şirketi tüm sağlık ve güvenlik endişelerini sizden alır ve etkinliğinizin tüm aşamalarında size destek olur, uygulayıcı makamlara uymanız için gerekli tüm prosedürlere uygun bir biçimde etkinlik güvenliğini sağlar .

Altay Güvenlik verdiği pragmatik ve pratik etkinlik güvenliği hizmetinin ihtiyaçlarını belirlemek için etkinlik organizatörü ile yakın bir şekilde çalıştığını, aşırıya kaçmadığını, ancak risk değerlendirmesine ve ilgili olabilecek olayların tarihsel gerçeklerine vurgu yaptığını bilmenizi isteriz.

Faydaları

Başarıyla planlanan ve uygulanan bir etkinlik sorunsuz ve güvenli bir şekilde devam edecektir. Etkinlik modeli, operatöre, lisans sahiplerine ve yetkililere tanıdık bir tutarlılık sağlayarak gelecekteki etkinlikler için tekrar edilebilir.

Ön planlama açısından faydalar; örneğin bir yangın riski değerlendirmesi ile birlikte etkili çıkış yollarını içerebilir. Bu, insanların olay öncesinde, sırasında ve sonrasında verimli hareket etmesini sağlamak için ayrıntılı kuyruk ve çıkış analizini içerebilir.

Her etkinlik için aşağıdakileri sağlıyoruz ve olasılıkları oluşabilecek olayların riskine uyacak şekilde ayarlıyoruz:

  • Etkinliğiniz için büyük olay planı
  • İlk yardım risk değerlendirmesi
  • Etkinliğinize özel olarak yapılacak olan sağlık ve güvenlik risk analizleri
  • Belgeler için çevrimiçi bulut dosya sistemi
  • Ekibimiz için yerinde eğitim, etkinlik öncesi araştırma
  • Mekan, katılımcılar ve halkla herhangi bir güvenlik sorununun çözümü
  • Etkinlik endüstrisinin gerektirdiği şekilde tüm kurallara tamamen uygunluk
  • Etkinlik boyunca kitle kontrolü ve değerlendirmesi
  • Siz değerli müşterilerimizler birebir koordine çalışma
  • Etkinliğin düzenini bozmayacak biçimde sürekli olarak kontrol

Tüm bunlar için gerekli kaynak ve iş gücünü yılların verdiği tecrübemiz sayesinde etkinlik öncesinde birebir planlıyor ve ayarlamalarımız ona göre yapıyoruz.

Çalışanlarımızın her biri işlerinin en iyilerindendir. Altay Güvenlik, güvenlik hizmetlerinde bir numara olmasının getirdiği sorumluluk nedeniyle her zaman en profesyonel ve en yetenekli kişilerler çalışmaya özen göstermektedir. Birincil önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir, bu yüzden her daim sizlerin geri dönüşlerini, fikirlerini göz önünde tutarız.